Ana sayfa ÜrünlerS tipi türbin

100KW - 10MW yatay Kaplan türbin / S TypeTurbine ile ayarlanabilir Blade Runner

Sertifika
Çin Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları

—— İşletme lisans

Hydrotu bütün sorumluluklar yürüttü.Su türbini ve jeneratör seti güvenli ve sürekli düşük gürültülü ve iyi kalitede çalışır.

—— HUlUSI Sıtkı-Türkiye

2010 Yılında hydrotu aldım türbin, durmadan faaliyet hatalar, olmadan sürekli çalışan mükemmel satış sonrası hizmeti vardır.

—— Dragan Klisura-Sırbistan

Ben sohbet şimdi

100KW - 10MW yatay Kaplan türbin / S TypeTurbine ile ayarlanabilir Blade Runner

100KW - 10MW yatay Kaplan türbin / S TypeTurbine ile ayarlanabilir Blade Runner
100KW - 10MW yatay Kaplan türbin / S TypeTurbine ile ayarlanabilir Blade Runner 100KW - 10MW yatay Kaplan türbin / S TypeTurbine ile ayarlanabilir Blade Runner 100KW - 10MW yatay Kaplan türbin / S TypeTurbine ile ayarlanabilir Blade Runner 100KW - 10MW yatay Kaplan türbin / S TypeTurbine ile ayarlanabilir Blade Runner 100KW - 10MW yatay Kaplan türbin / S TypeTurbine ile ayarlanabilir Blade Runner

Büyük resim :  100KW - 10MW yatay Kaplan türbin / S TypeTurbine ile ayarlanabilir Blade Runner

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Hydrotu
Sertifika: CE
Model numarası: S tipi türbin
Borulu türbin: Yatay kaplan türbin
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda (ihracat standart paket)
Teslim süresi: Pazarlık
Ödeme koşulları: L/C, T/T

100KW - 10MW yatay Kaplan türbin / S TypeTurbine ile ayarlanabilir Blade Runner

Açıklama
Türbin tipi: Yatay mil Kaplan hidro türbini su baş: 2m - 20m
Kapasite: 0.1MW-2MW
Vurgulamak:

mikro hidro türbin

,

düşük baş su türbini

100KW - Ayarlanabilir Bıçaklı Koşucu ile 10MW Yatay Kaplan Türbini / S Tipi Türbin

S tipi türbin, 2m ila 20m ve büyük deşarj hidroelektrik santralleri için uygundur.

S tipi tübüler türbin Yatay Kaplan türbinleri olarak da adlandırılan Yatay Kaplan türbinleri, S-tipi Yarı-Kaplan ve S-tipi Pervane olarak mevcuttur .

Bu özellik, su akışının, girişten çıkışa geçiş boyunca eksenel olduğunu, böylece geçişin esas olarak düz bir boru olmasıdır. Türbin şaftı, tüpün yön değiştirdiği noktada borudan dışarı geçmektedir, kurulum, transfer kayışı veya doğrudan jeneratöre bağlı. Bu modern türbin hidroliği, geniş bant akış hızlarında yüksek verimlilik ile karakterizedir.

S-tipi türbin, aynı zamanda, sabit koşucu bıçaklarından (s tipi pervane türbini) ve ayarlanabilir ray bıçaklarından (s tipi kaplan türbini) oluşmaktadır.

Daha iyi bir makine verimliliğine sahip S tipi yatay Kaplan, çift kanatlı Yatay Kaplan veya yatay tam Kaplan olarak adlandırılan kanatların ve kanatların göreceli hareketi ile elde edilir. Türbin, runner ve kılavuz tekerleği regülasyonunun çift Kaplan regülasyon versiyonunda, akış oranı regülasyonu, nominal deşarj oranının% 20 ila% 100'ünü kapsamaktadır. Bu türbin, bu nedenle, belirli nehir akışı oluşturma istasyonları için uygundur. nehir akışı önemli ölçüde değişmektedir. Kurulum neredeyse sadece jeneratöre doğrudan bağlantılıdır.

S tipi pervane türbini, adından da anlaşılacağı gibi. Temel pervane türbini, bir pervane borusunun devamında bulunan bir pervaneye benzer bir pervaneden oluşur. Bu tür pervane türbinleri, sabit kanatlı eksenel akış türbini olarak bilinir, çünkü rotor kanatlarının adım açısı değiştirilemez. Sabit kanatlı pervane türbinlerinin kısmi akış verimliliği çok zayıf olma eğilimindedir.

Uygulamalar:

1. Su kafası: 2m - 20m

2. Kapasite: 0.1MW - 2MW

3. Frekans: 50hz / 60hz

4. Jeneratör Çıkış Gerilimi: 0.4KV, 6.3KV veya 10.5KV AC üç fazlı,

S tipi türbin ile ilgileniyorsanız, sorgulamada bazı temel parametrelerin (net kafa, akış deşarjı, ünite numarası, frekans, voltaj gibi) olması gerekir.

Özellikler:

tip

Sabit bıçaklı / hareketli bıçaklı S tipi türbin

Su kafası

2m - 20m.

Kurulum kapasitesi

100KW - 2000KW

Koşucu bıçakları malzemesi

Paslanmaz çelik (0Cr13Ni4Mo)

Jeneratör tipi

Senkron jeneratör

Yardımcı ekipman

Vali, Giriş Valfi, ünite yan paneli, uyarma sistemi

Rekabet avantajı:

HYDROTU hidroelektrik ekipman alanında komple Çin hidroelektrik ekipman temini, danışmanlık ve mühendislik tasarım girişimidir. Küresel hidroelektrik pazarlarını karşılamak için ileri teknoloji ve entegre hizmetler ile yüksek kaliteli Çin hidroelektrik ekipman sunuyoruz.


Entegre Hizmetler konseptimizle, proje planlamasından uygulamaya ve işletmeye alma hizmetlerine kadar size özel destek sağlıyoruz. İlkemiz: Müşterinin projesi bizim projemizdir, müşterinin başarısı bizim başarımızdır.


HYDROTU, küresel hidroelektrik projelerinin hizmetlerini, komple ekipman tedarikini, ekonomik çözümünü kapsamakta ve hidroenerji pazarlarında en iyi entegre hizmet sağlayıcısı ve en iyi küresel hidroelektrik ekipman tedarikçisi olmayı hedeflemektedir.

İletişim bilgileri
Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd.

İlgili kişi: hydrotu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)