Ana sayfa ÜrünlerFlanşlı Kelebek Vana

Dia. Hidroelektrik Projesi için 50 - 3000 mm hidrolik karşı ağırlık Flanşlı Kelebek Vana

Sertifika
Çin Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları

—— İşletme lisans

Hydrotu bütün sorumluluklar yürüttü.Su türbini ve jeneratör seti güvenli ve sürekli düşük gürültülü ve iyi kalitede çalışır.

—— HUlUSI Sıtkı-Türkiye

2010 Yılında hydrotu aldım türbin, durmadan faaliyet hatalar, olmadan sürekli çalışan mükemmel satış sonrası hizmeti vardır.

—— Dragan Klisura-Sırbistan

Ben sohbet şimdi

Dia. Hidroelektrik Projesi için 50 - 3000 mm hidrolik karşı ağırlık Flanşlı Kelebek Vana

Dia.  Hidroelektrik Projesi için 50 - 3000 mm hidrolik karşı ağırlık Flanşlı Kelebek Vana
Dia.  Hidroelektrik Projesi için 50 - 3000 mm hidrolik karşı ağırlık Flanşlı Kelebek Vana Dia.  Hidroelektrik Projesi için 50 - 3000 mm hidrolik karşı ağırlık Flanşlı Kelebek Vana Dia.  Hidroelektrik Projesi için 50 - 3000 mm hidrolik karşı ağırlık Flanşlı Kelebek Vana Dia.  Hidroelektrik Projesi için 50 - 3000 mm hidrolik karşı ağırlık Flanşlı Kelebek Vana Dia.  Hidroelektrik Projesi için 50 - 3000 mm hidrolik karşı ağırlık Flanşlı Kelebek Vana Dia.  Hidroelektrik Projesi için 50 - 3000 mm hidrolik karşı ağırlık Flanşlı Kelebek Vana

Büyük resim :  Dia. Hidroelektrik Projesi için 50 - 3000 mm hidrolik karşı ağırlık Flanşlı Kelebek Vana

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Hydrotu
Sertifika: CE
Model numarası: Hidrolik karşı ağırlık Kelebek Vana
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda (ihracat standart paket)
Teslim süresi: Pazarlık
Ödeme koşulları: L/C, T/T

Dia. Hidroelektrik Projesi için 50 - 3000 mm hidrolik karşı ağırlık Flanşlı Kelebek Vana

Açıklama
Türü: Kelebek Vana Çapı: 500mm-5000mm
Basınç: 2.5Mpa altında Operasyon: Hidrolik sayaç ağırlık
Vurgulamak:

Hidrolik Kelebek Vana

,

el ile kelebek vana

Dia. 150 - 4000 mm hidrolik karşı ağırlık Hidroelektrik istasyonu için Flanşlı Kelebek Vana

Özellikler:

Kelebek vana, akış boyunca veya kesmede kullanılabilen bir vanadır. Kapama mekanizması bir disk şeklini alır. Operasyon, hızlı kapanmaya izin veren bir bilyeli valfe benzer. Kelebek vanalar genellikle tercih edilir, çünkü diğer valf tasarımlarına göre daha düşük maliyetle daha düşüktürler ve daha az destek gerektirirler. Disk, borunun ortasına yerleştirilir, diskten geçen disk, valfın dış tarafındaki bir aktüatöre bağlı bir çubuktur. Aktüatörün döndürülmesi, diski ya paralel ya da akıma dikey olarak döndürür. Bir bilyeli valften farklı olarak, disk her zaman akış içinde mevcuttur, bu nedenle valf pozisyonundan bağımsız olarak akışta her zaman bir basınç düşüşü meydana gelir.

Farklı basınç ve farklı kullanım için uyarlanmış kelebek vana çeşitleri vardır.

Karşı ağırlık kelebek vana, hidrolik karşı ağırlık ile çalışan bir kelebek vana türüdür. Hidroelektrik istasyonunda bir giriş valfi olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu tip kelebek vana PLC tarafından kontrol edilir, hata ayıklayabilir, diğer eklentiler olmaksızın yerel olarak bağımsız bir sistematik birim olarak kontrol edilebilir. Aynı zamanda merkezi yönetim tarafından merkezi bilgisayar tarafından kontrol sistemi (DCS) toplama ve dağıtma aparat ünitesi olarak I / O geçiş yolu ile taşınabilir, su pompası, hidrolik türbin, baypas valfi ve diğerleriyle bağlantı ve kullanım gerçekleştirilebilir. boru hatları aparatı. Manuel işlevle donatılır ve gücü açmadan vanayı manuel olarak kapatabilir, valf hata ayıklama işlemini gerçekleştirebilir, özel çalışma modunda kontrol isteğini karşılayabilir.

Hidrolik karşı ağırlık kontrolü Kelebek Vana

Nominal Çap: 150 - 4000 mm

Nominal Basınç: 0.25 - 4.0 Mpa

Rekabet avantajı:

HYDROTU hidroelektrik ekipman alanında komple Çin hidroelektrik ekipman temini, danışmanlık ve mühendislik tasarım girişimidir. Küresel hidroelektrik pazarlarını karşılamak için ileri teknoloji ve entegre hizmetler ile yüksek kaliteli Çin hidroelektrik ekipman sunuyoruz.

Entegre Hizmetler konseptimizle, proje planlamasından uygulamaya ve işletmeye alma hizmetlerine kadar size özel destek sağlıyoruz. İlkemiz: Müşterinin projesi bizim projemizdir, müşterinin başarısı bizim başarımızdır.

HYDROTU, küresel hidroelektrik projelerinin hizmetlerini, komple ekipman tedarikini, ekonomik çözümünü kapsamakta ve hidroenerji pazarlarında en iyi entegre hizmet sağlayıcısı ve en iyi küresel hidroelektrik ekipman tedarikçisi olmayı hedeflemektedir.

hidrolik karşı ağırlık kelebek vana

İletişim bilgileri
Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd.

İlgili kişi: hydrotu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)