Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerFlanşlı Kelebek Vana

Hidroelektrik istasyonu için Flanşlı kelebek Vana

Sertifika
Çin Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları

—— İşletme lisans

Hydrotu bütün sorumluluklar yürüttü.Su türbini ve jeneratör seti güvenli ve sürekli düşük gürültülü ve iyi kalitede çalışır.

—— HUlUSI Sıtkı-Türkiye

2010 Yılında hydrotu aldım türbin, durmadan faaliyet hatalar, olmadan sürekli çalışan mükemmel satış sonrası hizmeti vardır.

—— Dragan Klisura-Sırbistan

Ben sohbet şimdi

Hidroelektrik istasyonu için Flanşlı kelebek Vana

Hidroelektrik istasyonu için Flanşlı kelebek Vana
Hidroelektrik istasyonu için Flanşlı kelebek Vana Hidroelektrik istasyonu için Flanşlı kelebek Vana Hidroelektrik istasyonu için Flanşlı kelebek Vana Hidroelektrik istasyonu için Flanşlı kelebek Vana Hidroelektrik istasyonu için Flanşlı kelebek Vana

Büyük resim :  Hidroelektrik istasyonu için Flanşlı kelebek Vana

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Hydrotu
Sertifika: CE
Model numarası: Elektrik Kelebek Vana
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda (ihracat standart paket)
Teslim süresi: Pazarlık
Ödeme koşulları: L/C, T/T

Hidroelektrik istasyonu için Flanşlı kelebek Vana

Açıklama
Vurgulamak:

hidrolik kelebek vana

,

motorlu kelebek vana

,

hidroelektrik santrali kelebek vana

Çap.Hidroelektrik Ekipmanları için 50 - 3000 mm Elektrikli/Manuel Kelebek Vana

 

Özellikler:

Kelebek vana, akış veya kesme akışı için kullanılabilen bir vanadır.Kapatma mekanizması bir disk şeklini alır.Çalışma, hızlı kapanmaya izin veren küresel vanaya benzer.Kelebek vanalar genellikle diğer vana tasarımlarına göre daha düşük maliyetli olduklarından ve ağırlık olarak daha hafif olduklarından, yani daha az desteğe ihtiyaç duyduklarından tercih edilirler.Disk, borunun ortasına yerleştirilmiştir, diskin içinden geçerek vananın dışında bir aktüatöre bağlı bir çubuk bulunur.Aktüatörün döndürülmesi, diski akışa paralel veya dikey olarak döndürür.Küresel vanadan farklı olarak, disk her zaman akış içinde bulunur, bu nedenle vana konumundan bağımsız olarak akışta her zaman bir basınç düşüşü indüklenir.

Her biri farklı basınçlara ve farklı kullanımlara göre uyarlanmış farklı kelebek vana çeşitleri bulunmaktadır.

 

Bu tip kelebek vana elektrik motoru ile çalıştırılır ve ayrıca manuel olarak da yapılabilir, Valf kafasında bir motor ve sonsuz dişli kutusu vardır.solucan dişlisiplanet dişli çalışır.Bu tip dişli tertibatı, oldukça büyük bir valfi çalıştırmak için nispeten küçük bir el çarkının ve çalıştırma kuvvetinin kullanılmasına izin verir.

   

Elektrik/Manuel Kontrol Kelebek Vana
    

Anma Çapı: 50 – 3000 mm

Nominal Basınç: 0,25 - 2,5 Mpa

motor voltajı: 380V,50HZ/480V,60HZ

 

Rekabet avantajı:

HYDROTU, hidroelektrik ekipmanı alanında eksiksiz bir Çin hidroelektrik ekipman tedariği, danışmanlık ve mühendislik tasarımı girişimidir.Küresel hidroelektrik pazarlarını karşılamak için yüksek kaliteli Çin hidroelektrik ekipmanlarını ileri teknolojiler ve entegre hizmetler ile sağlıyoruz.


Entegre Hizmetler konseptimiz ile proje planlamadan uygulamaya, tesis devreye alma ve servise kadar size özel destek sağlıyoruz.İlkemiz: Müşterinin projesi bizim projemiz, müşterinin başarısı bizim başarımızdır.


HYDROTU, küresel hidroelektrik projelerinin hizmetlerini, eksiksiz ekipman tedarikini, ekonomik çözümünü kapsar ve hidroelektrik ekipmanlarının en iyi küresel tedarikçisi ve hidroelektrik piyasalarında en iyi entegre hizmet sağlayıcısı olmayı amaçlar.

İletişim bilgileri
Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Tu mingqi

Tel: +86 13003602610

Faks: +86-571-85194290

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)