Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerFlanşlı Küre Valf

DN 300-2600 mm çapında hidrolik Flanşlı dünya Vana, Küresel Vana, Küresel Vana Hidroelektrik istasyonu

Sertifika
Çin Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları

—— İşletme lisans

Hydrotu bütün sorumluluklar yürüttü.Su türbini ve jeneratör seti güvenli ve sürekli düşük gürültülü ve iyi kalitede çalışır.

—— HUlUSI Sıtkı-Türkiye

2010 Yılında hydrotu aldım türbin, durmadan faaliyet hatalar, olmadan sürekli çalışan mükemmel satış sonrası hizmeti vardır.

—— Dragan Klisura-Sırbistan

Ben sohbet şimdi

DN 300-2600 mm çapında hidrolik Flanşlı dünya Vana, Küresel Vana, Küresel Vana Hidroelektrik istasyonu

DN 300-2600 mm çapında hidrolik Flanşlı dünya Vana, Küresel Vana, Küresel Vana Hidroelektrik istasyonu
DN 300-2600 mm çapında hidrolik Flanşlı dünya Vana, Küresel Vana, Küresel Vana Hidroelektrik istasyonu DN 300-2600 mm çapında hidrolik Flanşlı dünya Vana, Küresel Vana, Küresel Vana Hidroelektrik istasyonu DN 300-2600 mm çapında hidrolik Flanşlı dünya Vana, Küresel Vana, Küresel Vana Hidroelektrik istasyonu DN 300-2600 mm çapında hidrolik Flanşlı dünya Vana, Küresel Vana, Küresel Vana Hidroelektrik istasyonu DN 300-2600 mm çapında hidrolik Flanşlı dünya Vana, Küresel Vana, Küresel Vana Hidroelektrik istasyonu

Büyük resim :  DN 300-2600 mm çapında hidrolik Flanşlı dünya Vana, Küresel Vana, Küresel Vana Hidroelektrik istasyonu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Hydrotu
Sertifika: CE
Model numarası: Küresel Vana, Küresel Vana, diskli Vana
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda (ihracat standart paket)
Teslim süresi: Pazarlık
Ödeme koşulları: L/C, T/T

DN 300-2600 mm çapında hidrolik Flanşlı dünya Vana, Küresel Vana, Küresel Vana Hidroelektrik istasyonu

Açıklama
Vana tipi: Küresel vana Malzeme: WCB
Basınç: 1.6Mpa-10MPa Çapı: 100mm - 1000mm
Vurgulamak:

el ile Küre Valf

,

Hidrolik Küre Valf

Hidroelektrik Santrali için DN 300 - 2600 mm Hidrolik Küresel Vana / Küresel Vana

descrition:

Küresel vanalar, adından da anlaşılacağı gibi, akışı durdurmak veya başlatmak için küresel bir vana kullanan durdurma vanalarıdır. Küre küresel vanadaki diskle aynı işlevi yerine getirir. Valf kolu valfi açmak için çalıştırıldığında, küre küreselden geçen deliğin valf gövdesi giriş ve çıkışına uygun olduğu bir noktaya döner. Vana kapandığında, çoğu valf için Solucan veya ağırlık çekicinin sadece 90 derecelik bir dönüşünü gerektirdiğinde, küresel vana gövdenin akış açıklıklarına dik olacak şekilde döndürülür ve akış durdurulur.

Küresel vana, akış kontrolü için sıvı tutma sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu tip Rotary Valfler korozif uygulamalar için uygundur. Genel olarak, Küresel vanalar diğer tip vanalarla karşılaştırıldığında birçok avantaj sunar, yüksek hacim, yüksek basınç ve yüksek sıcaklık akışını koruyabilen ve düzenleyen üstün çalışma kolaylığı sağlar. En küresel vanalar, uzun bir hizmet ömrü ve benzer bir düşük maliyet ile sağlam bir yapı sunar.

Elektro-hidrolik kontrol sistemi PLC entelektüel kontrol tipidir. Çok işlevli işlevlere sahiptir ve yerel eklentileri, diğer eklemeler olmadan bağımsız bir sistematik birim olarak denetleyebilir. Ayrıca, merkezi bilgisayar tarafından merkezi bilgisayar tarafından kontrol sistemi (DCS) toplama ve dağıtma aparat birimi olarak su pompası, hidrolik türbin, by-pass valfı ve diğer boru hatları ile bağlantı ve işletim gerçekleştiren I / O geçiş yolu ile taşınabilir. aygıt. Manuel işlevle donatılır ve gücü açmadan vanayı manuel olarak kapatabilir, valf hata ayıklama işlemini gerçekleştirebilir, özel çalışma modunda kontrol isteğini karşılayabilir.

Özellikler:

Küresel vana, operasyon tipine göre iki tiptir:

1. Motor Sürüş / Manuel kontrol Küresel Vana
Nominal Çap: 50 - 1000 mm
Nominal Basınç: 0.6 - 10,0 Mpa

2. Hidrolik kontrol (Ağır Çekiç tipi) Küresel Vana
Nominal Çap: 300 - 2600 mm
Nominal Basınç: 1.6 - 16.0 Mpa

Rekabet avantajı:

HYDROTU hidroelektrik ekipman alanında komple Çin hidroelektrik ekipman temini, danışmanlık ve mühendislik tasarım girişimidir. Küresel hidroelektrik pazarlarını karşılamak için ileri teknoloji ve entegre hizmetler ile yüksek kaliteli Çin hidroelektrik ekipman sunuyoruz.

Entegre Hizmetler konseptimizle, proje planlamasından uygulamaya ve işletmeye alma hizmetlerine kadar size özel destek sağlıyoruz. İlkemiz: Müşterinin projesi bizim projemizdir, müşterinin başarısı bizim başarımızdır.

HYDROTU, küresel hidroelektrik projelerinin hizmetlerini, komple ekipman tedarikini, ekonomik çözümünü kapsamakta ve hidroenerji pazarlarında en iyi entegre hizmet sağlayıcısı ve en iyi küresel hidroelektrik ekipman tedarikçisi olmayı hedeflemektedir.

İletişim bilgileri
Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Tu mingqi

Tel: +86 13003602610

Faks: +86-571-85194290

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)