Ana sayfa ÜrünlerFlanşlı Kelebek Vana

Elektrik/manuel Flanşlı kelebek Vana Hidroelektrik istasyonu

Sertifika
Çin Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları

—— İşletme lisans

Hydrotu bütün sorumluluklar yürüttü.Su türbini ve jeneratör seti güvenli ve sürekli düşük gürültülü ve iyi kalitede çalışır.

—— HUlUSI Sıtkı-Türkiye

2010 Yılında hydrotu aldım türbin, durmadan faaliyet hatalar, olmadan sürekli çalışan mükemmel satış sonrası hizmeti vardır.

—— Dragan Klisura-Sırbistan

Ben sohbet şimdi

Elektrik/manuel Flanşlı kelebek Vana Hidroelektrik istasyonu

Elektrik/manuel Flanşlı kelebek Vana Hidroelektrik istasyonu
Elektrik/manuel Flanşlı kelebek Vana Hidroelektrik istasyonu Elektrik/manuel Flanşlı kelebek Vana Hidroelektrik istasyonu Elektrik/manuel Flanşlı kelebek Vana Hidroelektrik istasyonu Elektrik/manuel Flanşlı kelebek Vana Hidroelektrik istasyonu Elektrik/manuel Flanşlı kelebek Vana Hidroelektrik istasyonu

Büyük resim :  Elektrik/manuel Flanşlı kelebek Vana Hidroelektrik istasyonu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Hydrotu
Sertifika: CE
Model numarası: Elektrik Kelebek Vana
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda (ihracat standart paket)
Teslim süresi: Pazarlık
Ödeme koşulları: L/C, T/T

Elektrik/manuel Flanşlı kelebek Vana Hidroelektrik istasyonu

Açıklama
Türü: Kelebek Vana İşlem türü: Motor/manuel
Malzeme: WCB Basınç aralığı: 0.6Mpa-2, 5Mpa
Vurgulamak:

el ile kelebek vana

,

Motorlu kelebek vana

Hidroelektrik İstasyonu için 2.5Mpa Altında Elektrikli / Manuel Kelebek vana

Özellikler:

Kelebek vana, akış boyunca veya kesmede kullanılabilen bir vanadır. Kapama mekanizması bir disk şeklini alır. Operasyon, hızlı kapanmaya izin veren bir bilyeli valfe benzer. Kelebek vanalar genellikle tercih edilir, çünkü diğer valf tasarımlarına göre daha düşük maliyetle daha düşüktürler ve daha az destek gerektirirler. Disk, borunun ortasına yerleştirilir, diskten geçen disk, valfın dış tarafındaki bir aktüatöre bağlı bir çubuktur. Aktüatörün döndürülmesi, diski ya paralel ya da akıma dikey olarak döndürür. Bir bilyeli valften farklı olarak, disk her zaman akış içinde mevcuttur, bu nedenle valf pozisyonundan bağımsız olarak akışta her zaman bir basınç düşüşü meydana gelir.

Farklı basınç ve farklı kullanım için uyarlanmış kelebek vana çeşitleri vardır.

Elektrik motoru tarafından işletilen bu tür kelebek vana, ve manuel olarak da olabilir, Vana kafasında bir motor ve solucan kutusu vardır. Solucan, planet dişli işletilmektedir. Bu tip dişli tertibatı, oldukça büyük bir valfi çalıştırmak için nispeten küçük bir el çarkı ve işletme kuvvetinin kullanımına izin verir.

Elektrik / manuel kontrol kelebek vana

Nominal Çap: 50 - 3000 mm

Nominal Basınç: 0.25 - 2.5 Mpa

Rekabet avantajı:

HYDROTU hidroelektrik ekipman alanında komple Çin hidroelektrik ekipman temini, danışmanlık ve mühendislik tasarım girişimidir. Küresel hidroelektrik pazarlarını karşılamak için ileri teknoloji ve entegre hizmetler ile yüksek kaliteli Çin hidroelektrik ekipman sunuyoruz.


Entegre Hizmetler konseptimizle, proje planlamasından uygulamaya ve işletmeye alma hizmetlerine kadar size özel destek sağlıyoruz. İlkemiz: Müşterinin projesi bizim projemizdir, müşterinin başarısı bizim başarımızdır.


HYDROTU, küresel hidroelektrik projelerinin hizmetlerini, komple ekipman tedarikini, ekonomik çözümünü kapsamakta ve hidroenerji pazarlarında en iyi entegre hizmet sağlayıcısı ve en iyi küresel hidroelektrik ekipman tedarikçisi olmayı hedeflemektedir.

İletişim bilgileri
Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd.

İlgili kişi: hydrotu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)