Ana sayfa ÜrünlerTurgo Hidro Türbin

Jeneratör ve Hız Vali Küçük Impulse Su Türbini / Türbin hidro türbin

Sertifika
Çin Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları

—— İşletme lisans

Hydrotu bütün sorumluluklar yürüttü.Su türbini ve jeneratör seti güvenli ve sürekli düşük gürültülü ve iyi kalitede çalışır.

—— HUlUSI Sıtkı-Türkiye

2010 Yılında hydrotu aldım türbin, durmadan faaliyet hatalar, olmadan sürekli çalışan mükemmel satış sonrası hizmeti vardır.

—— Dragan Klisura-Sırbistan

Ben sohbet şimdi

Jeneratör ve Hız Vali Küçük Impulse Su Türbini / Türbin hidro türbin

Jeneratör ve Hız Vali Küçük Impulse Su Türbini / Türbin hidro türbin
Jeneratör ve Hız Vali Küçük Impulse Su Türbini / Türbin hidro türbin Jeneratör ve Hız Vali Küçük Impulse Su Türbini / Türbin hidro türbin Jeneratör ve Hız Vali Küçük Impulse Su Türbini / Türbin hidro türbin Jeneratör ve Hız Vali Küçük Impulse Su Türbini / Türbin hidro türbin Jeneratör ve Hız Vali Küçük Impulse Su Türbini / Türbin hidro türbin Jeneratör ve Hız Vali Küçük Impulse Su Türbini / Türbin hidro türbin

Büyük resim :  Jeneratör ve Hız Vali Küçük Impulse Su Türbini / Türbin hidro türbin

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Hydrotu
Sertifika: CE
Model numarası: Turgo türbini
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda (ihracat standart paket)
Teslim süresi: Pazarlık
Ödeme koşulları: L/C, T/T

Jeneratör ve Hız Vali Küçük Impulse Su Türbini / Türbin hidro türbin

Açıklama
Türbin tipi: Turgo türbini su baş: 70m-300m
Kapasite: 100KW-2000KW Kaçak malzeme: Paslanmaz çelik Döküm 0Cr13Ni4Mo
Vurgulamak:

su jeneratörü türbini

,

konut su türbini

Küçük Dürtü Su Türbini / Turgo Hidro Türbin Jeneratör ve Hız Vali ile

descrition:

Turgo türbini bir tür dürtü türbini ve 50m-250m kafaları için uygundur.

Turgo türbin özelliği, meme jetinin merkez hattı ile koşucunun dönme düzlemi arasında 22.5 ° 'lik bir açı oluşturuyor. Cebri borudan gelen su, memeden yüksek hızlı bir jet haline dönüştürülür. Su, tuğlanın bir tarafına eğik olarak yönlendirilir ve diğerinde deşarj olur. Su akışının dinamik gücü, koşucunun hızla dönmesini sağlar.

Ana türbin koşucusu, nozul tertibatı, boru parçası, deflektör kontrolü ve hidrolik vb.
Türbin koşucusu, türbinin temel parçasıdır. runner paslanmaz çelik dökümden yapılmıştır. Türbinin karakteristik özelliği üzerinde etkisi vardır. Koşucu, kamyonet, göbek ve koşucunun dış halkasından oluşur. Kanadın şekli üç boyutlu kamberdir. Dış halka, koşucuyu güçlendirmek ve rüzgar kaybını azaltmak için uygulanır.
Çalışma torkunu transfer etmek için koşucu ve ana mil arasında düzlem anahtarı. Elastik kuplaj ana milin ucuna takılmıştır. Ana milin ucu ve kaplin deliği, çalışan torku uçak anahtarı ile uydurur ve aktarır.

Turgo türbin sadece yüksek hız, yüksek akış ve hatta verimlilik eğrisi ile değil, aynı zamanda basit inşaat, kolay montaj testi ve ayarı, güvenilir çalışma, basit bakım ve düşük maliyet ile karakterize edilir.

Uygulamalar:

1. Su kafası: 50m - 250m

2. Kapasite: 0.1MW - 2000KW

3. Runner çapı: alt1,5m.

4. Frekans: 50hz / 60hz

5. Jeneratör Çıkış voltajı: 400V, 3.3KV, 6.3KV veya 10.5KV AC üç fazlı,

Turgo türbini ile ilgileniyorsanız, sorgulamada bazı temel parametreler (net kafa, akış deşarjı, ünite numarası, frekans, voltaj) göndermeniz ve bize başvurmanız gerekir.

Özellikler:

tip

Bir / iki meme ile yatay Turgo türbini

Su kafası

50m - 250m.

Kurulum kapasitesi

100KW - 2000KW

Koşucu malzeme

Paslanmaz çelik (0Cr13Ni4Mo)

Jeneratör tipi

Senkron jeneratör

Yardımcı ekipman

Vali, Giriş Valfi, ünite yan paneli, uyarma sistemi

Rekabet avantajı:

HYDROTU hidroelektrik ekipman alanında komple Çin hidroelektrik ekipman temini, danışmanlık ve mühendislik tasarım girişimidir. Küresel hidroelektrik pazarlarını karşılamak için ileri teknoloji ve entegre hizmetler ile yüksek kaliteli Çin hidroelektrik ekipman sunuyoruz.


Entegre Hizmetler konseptimizle, proje planlamasından uygulamaya ve işletmeye alma hizmetlerine kadar size özel destek sağlıyoruz. İlkemiz: Müşterinin projesi bizim projemizdir, müşterinin başarısı bizim başarımızdır.


HYDROTU, küresel hidroelektrik projelerinin hizmetlerini, komple ekipman tedarikini, ekonomik çözümünü kapsamakta ve hidroenerji pazarlarında en iyi entegre hizmet sağlayıcısı ve en iyi küresel hidroelektrik ekipman tedarikçisi olmayı hedeflemektedir.

Fabrikamız, Çin'de Turgo türbini üreten ve araştıran özel bir işletmedir, fabrikada Çin'de küçük Turgo türbininin ilk üretimidir. Turgo türbin koşucusu, ABD, Kanada, Türkiye, Fransa, Sırbistan, Yunanistan, Arnavutluk vb. Gibi birçok ülkeye turgo türbini ihracatı yapan gelişmiş döküm tekniğini kullanmış, yüksek fikir ve övgü almıştır.

İletişim bilgileri
Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd.

İlgili kişi: hydrotu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)