Ana sayfa ÜrünlerFlanşlı Küre Valf

DN 50-1000 mm motorlu Flanşlı diskli Vana / Küresel Vana için yüksek baş hidro türbin

Sertifika
Çin Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları

—— İşletme lisans

Hydrotu bütün sorumluluklar yürüttü.Su türbini ve jeneratör seti güvenli ve sürekli düşük gürültülü ve iyi kalitede çalışır.

—— HUlUSI Sıtkı-Türkiye

2010 Yılında hydrotu aldım türbin, durmadan faaliyet hatalar, olmadan sürekli çalışan mükemmel satış sonrası hizmeti vardır.

—— Dragan Klisura-Sırbistan

Ben sohbet şimdi

DN 50-1000 mm motorlu Flanşlı diskli Vana / Küresel Vana için yüksek baş hidro türbin

DN 50-1000 mm motorlu Flanşlı diskli Vana / Küresel Vana için yüksek baş hidro türbin
DN 50-1000 mm motorlu Flanşlı diskli Vana / Küresel Vana için yüksek baş hidro türbin DN 50-1000 mm motorlu Flanşlı diskli Vana / Küresel Vana için yüksek baş hidro türbin DN 50-1000 mm motorlu Flanşlı diskli Vana / Küresel Vana için yüksek baş hidro türbin DN 50-1000 mm motorlu Flanşlı diskli Vana / Küresel Vana için yüksek baş hidro türbin DN 50-1000 mm motorlu Flanşlı diskli Vana / Küresel Vana için yüksek baş hidro türbin

Büyük resim :  DN 50-1000 mm motorlu Flanşlı diskli Vana / Küresel Vana için yüksek baş hidro türbin

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Zhejiang, Çin
Marka adı: Hydrotu
Sertifika: CE
Model numarası: Elektrik Küresel vana
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda (ihracat standart paket)
Teslim süresi: Pazarlık
Ödeme koşulları: L/C, T/T

DN 50-1000 mm motorlu Flanşlı diskli Vana / Küresel Vana için yüksek baş hidro türbin

Açıklama
Türü: Küresel valf/küresel vanalar Çapı: DN100mm-1000mm
Basınç: 1.0Mpa-6.4Mpa Malzeme: WCB
Vurgulamak:

motorlu Küre Valf

,

el ile Küre Valf

DN50 - 1000 mm Motorlu / Manuel Sürmeli Küresel Vana / Küresel Vana

Özellikler:

Küresel vanalar, adından da anlaşılacağı gibi, akışı durdurmak veya başlatmak için küresel bir vana kullanan durdurma vanalarıdır. Küre küresel vanadaki diskle aynı işlevi yerine getirir. Valf kolu valfi açmak için çalıştırıldığında, küre küreselden geçen deliğin valf gövdesi giriş ve çıkışına uygun olduğu bir noktaya döner. Vana kapandığında, el çarkının sadece 90 derecelik bir dönüşünü veya çoğu valf için Solucan dişi gerektirdiğinde, küresel döndürülerek deliğin vana gövdesinin akış açıklıklarına dik olması sağlanır ve akış durdurulur.

Akış kontrolü için sıvı tutma sistemlerinde yaygın olarak kullanılırlar. Bu tip Rotary Valfler korozif uygulamalar için uygundur. Genel olarak, Küresel vanalar diğer tip vanalarla karşılaştırıldığında birçok avantaj sunar, yüksek hacim, yüksek basınç ve yüksek sıcaklık akışını koruyabilen ve düzenleyen üstün çalışma kolaylığı sağlar. En küresel vanalar, uzun bir hizmet ömrü ve benzer bir düşük maliyet ile sağlam bir yapı sunar.

Bu tür bir küresel vana elektrik motoru tarafından işletilen ve aynı zamanda manuel olarak, Vana kafasında bir motor ve solucan kutusu vardır. Solucan, planet dişli işletilmektedir. Bu tip dişli tertibatı, oldukça büyük bir valfi çalıştırmak için nispeten küçük bir el çarkı ve işletme kuvvetinin kullanımına izin verir.

Motor Sürüş / Manuel kontrol Küresel Vana

Nominal Çap: 50 - 1000 mm
Nominal Basınç: 0.6 - 10,0 Mpa

  

Rekabet avantajı:

HYDROTU hidroelektrik ekipman alanında komple Çin hidroelektrik ekipman temini, danışmanlık ve mühendislik tasarım girişimidir. Küresel hidroelektrik pazarlarını karşılamak için ileri teknoloji ve entegre hizmetler ile yüksek kaliteli Çin hidroelektrik ekipman sunuyoruz.


Entegre Hizmetler konseptimizle, proje planlamasından uygulamaya ve işletmeye alma hizmetlerine kadar size özel destek sağlıyoruz. İlkemiz: Müşterinin projesi bizim projemizdir, müşterinin başarısı bizim başarımızdır.


HYDROTU, küresel hidroelektrik projelerinin hizmetlerini, komple ekipman tedarikini, ekonomik çözümünü kapsamakta ve hidroenerji pazarlarında en iyi entegre hizmet sağlayıcısı ve en iyi küresel hidroelektrik ekipman tedarikçisi olmayı hedeflemektedir.

İletişim bilgileri
Hangzhou Hydrotu Engineering Co.,Ltd.

İlgili kişi: hydrotu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)